20. divadelní sezóna 2018/2019

Zasílání informačních SMS o divadle

24.09.2014 13:07

Nevěděli jste o některém z divadelních představení v KD Slaná a chcete být lépe informováni? Využijte nové zasílání informačních SMS. Pokud chcete být informováni o akcích, které pro Vás připravuje Divadelní soubor Tyl Slaná, využijte zasílání informačních SMS o plánovaných divadelních představeních a dalších kulturních akcích pořádaných v Kulturním domě ve Slané. Tyto SMS zajišťuje DS Tyl Slaná a zasílá je bezplatně.

Přihlášení k zasílání SMS je jednoduché. Stačí na tel. číslo 773 654 743 zaslat SMS ve tvaru:

DSTYL mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera MĚSTO(OBEC) (např. DSTYL Jiri Novak Liberec)

Cena této odeslané SMS zprávy závisí na ceně Vašeho mobilního operátora. Při psaní SMS na velikosti písmen nezáleží, důležité je dodržet mezery a nepoužívat diakritická znaménka.

Přihlášení zájemci jsou dále informováni také o akcích, které DS Tyl Slaná přímo nepořádá, ale které se také konají v KD Slaná a tematicky jsou blízké činnosti souboru (např. jiné kulturní akce, zábavy, plesy, atd.). Posílání SMS zpráv je pro Vás zcela dobrovolné, budete-li chtít kdykoliv ukončit odběr informací, pošlete na číslo 773 654 743 SMS zprávu ve tvaru DSTYL mezera STOP (také cena této odeslané SMS zprávy závisí na ceně Vašeho mobilního operátora).

Věříme, že tuto bezplatnou službu využijete a těšíme se na shledanou na dalších akcích pořádaných naším souborem.

Vyhledávání