20. divadelní sezóna 2018/2019

Volejbalem pomohou Rudníku (Krkonošský deník)

24.07.2013 07:53

Slaná u Semil - Memoriál Jiřího Kousala pořádají ochotníci a hasiči. Část výtěžku věnují lidem z povodní.

Čtvrtý ročník volejbalového Memoriálu Jiřího Kousala, který také letos pořádají slánští ochotníci a dobrovolní hasiči, se uskuteční 10. srpna. Letošní ročník memoriálu formou peněžní sbírky zároveň pomůže postiženým povodněmi.

Hrát se bude podle platných volejbalových pravidel a na vlastní nebezpečí. Každý hráč si přinese vlastní vhodnou obuv a oděv. Rozhodčí budou nominováni z jednotlivých účastníků. Hrací systém určí pořadatel po uzávěrce přihlášek podle počtu přihlášených týmů.

Případné protesty se vyřizují se soupeřem u baru. Pro tři nejlepší týmy jsou připraveny ceny a celkový vítěz získá hlavní cenu, kterou je putovní pohár. Občerstvení na místě zajištěno. Startovné činí 600 korun za tým.

Svůj tým složený ze šesti hráčů (z toho dvou žen) mohou zájemci přihlásit nejpozději do 2. srpna. Kontaktní osobou je Radek Šmíd a přihlásit se lze na telefonu 773 654 743 nebo pomocí formuláře na internetové stránce www.dstyl.cz.

Z peněz, které pořadatelé vyberou na startovném, bude uhrazen pronájem hřiště a odměny pro soutěžící a vítězné týmy. Také bude pořízen vzpomínkový věnec pro Jířu Kousala, který tragicky zahynul 9. listopadu 2009 a na jehož počest je celý turnaj organizován. Zbylé peníze, stejně jako dary od sponzorů, peníze vydělané prodejem občerstvení a získané finanční sbírkou probíhající během celého turnaje, budou darovány zástupcům obce Rudník jako dar obětem povodní v roce 2013. Všechny účastníky tak zahřeje příjemný a pěkný pocit nejen ze sportovních výkonů, ale také z toho, že přispěli na dobrou věc.

„Pokud se chcete zúčastnit tohoto turnaje, ať už jako soutěžící nebo diváci, už dnes si ve svých kalendářích označte sobotu 10. srpna , kdy proběhne další, již čtvrtý ročník Memoriálu Jíři Kousala," zve na klání Radek Šmíd, vedoucí souboru Tyl Slaná.

Vyhledávání