20. divadelní sezóna 2018/2019

Strašidlo Canterwillské pobaví diváky ve Slané

18.09.2015 10:15

V sobotu 3. října 2015 jsou do Kulturního domu ve Slané zváni všichni příznivci divadla, na které od půl osmé večer čeká představení Strašidlo Canterwillské. Jedná se o duchařskou komedii Oscara Wildea v podání Lučanského divadelního spolku.

Lučanský spolek divadelní si pod vedením režisérky Jany Kouřilové připravil jedno z prvních autorových děl, které se poprvé objevilo v roce 1887, kdy pravidelně vycházelo v časopise, a které dodnes zdobí nadšené reakce publika všech věkových kategorií, od malých dětí až po jejich prarodiče.

„Věříme, že také do slánského kulturního domu přijde divadelníky z Lučan podpořit co nejvíce spokojených diváků. Odměnou jim bude divadelní komedie, při které se nejen dobře pobaví, ale při které občas i příjemně zamrazí v zádech," zve na představení vedoucí pořádajícího Divadelního souboru Tyl Slaná Radek Šmíd.

Příběh začíná tím, když pan Otis, americký vyslanec, kupuje od lorda Cantervilla jeho zámek, i když jej lord čestně varuje před strašidlem, které na zámku straší. Panu Otisovi to ale nevadí a zámek kupuje se vším všudy…

„Jak známo, dobrých komedií není nikdy dost a těch duchařských je ještě míň. Tak se přijďte pobavit, rádi vás přivítáme - malé, velké, mladé, starší i nejstarší - tato komedie je opravdu pro všechny," doplňuje Radek Šmíd.

Napětí, duchové i strašidla, ale hlavně skvělá komedie! Toho všeho se dočkáte v Kulturním domě ve Slané u Semil už 3. října 2015 od 19.30 hodin. Vstupné 60 a 30 Kč, občerstvení bude zajištěno v přilehlé restauraci.

Vyhledávání

plakát

/album/plakat4/strasidlo-jpg2/