20. divadelní sezóna 2018/2019

Strašidlo Canterwillské míří do Slané

01.09.2015 09:00

V sobotu 3. října 2015 zveme do Kulturního domu ve Slané všechny příznivce divadla, na které od půl osmé večer čeká představení Strašidlo Canterwillské. Jedná se o duchařskou komedii Oscara Wildea v podání Lučanského divadelního spolku.

Lučanský spolek divadelní si pod vedením režisérky Jany Kouřilové připravil jedno z prvních autorových děl, které se poprvé objevilo v roce 1887, kdy pravidelně vycházelo v časopise, a které dodnes zdobí nadšené reakce publika všech věkových kategorií, od malých dětí až po jejich prarodiče.

Věříme, že také do slánského kulturního domu přijde divadelníky z Lučan podpořit co nejvíce spokojených diváků. Odměnou jim bude divadelní komedie, při které se nejen dobře pobaví, ale při které občas i příjemně zamrazí v zádech.

Příběh začíná tím, když pan Otis, americký vyslanec, kupuje od lorda Cantervilla jeho zámek, i když jej lord čestně varuje před strašidlem, které na zámku straší. Panu Otisovi to ale nevadí a zámek kupuje se vším všudy...

Jak známo, dobrých komedií není nikdy dost a těch duchařských je ještě míň. Tak se přijďte pobavit, rádi vás přivítáme - malé, velké, mladé, starší i nejstarší - tato komedie je opravdu pro všechny.

Napětí, duchové i strašidla, ale hlavně skvělá komedie! Toho všeho se dočkáte v Kulturním domě ve Slané u Semil už 3. října 2015 od 19.30 hodin.

Vstupné 60 a 30 Kč, občerstvení bude zajištěno v přilehlé restauraci.

Připojit se a sdílet a pozvat také své kamarády, přátele a známé můžete na našem facebooku

Vyhledávání

obrázky z představení

/album/obrazky-z-predstaveni/a88cs-1-jpg/
/album/obrazky-z-predstaveni/a88cs-2-jpg/
/album/obrazky-z-predstaveni/a88cs-3-jpg/
/album/obrazky-z-predstaveni/a88cs-4-jpg/