20. divadelní sezóna 2018/2019

Naše komedie se vrací do Slané

28.04.2014 18:48

Všechny přátele a příznivce si dovolujeme pozvat na reprízu divadelní komedie Když se zhasne v podání našeho slánského souboru. Představení se uskuteční v sobotu 17. května 2014 od 19:30 hod. v Kulturním domě ve Slané. Vstupné je 50/25,- Kč a k dispozici bude také příjemné posezení a občerstvení.

Ať už tedy patříte k těm, kteří toto představení ještě neměli možnost shlédnout, nebo pokud patříte mezi více než 560 diváků, kteří už tuto výbornou divadelní komedii viděli, ale chtěli byste se znovu výtečně pobavit, připravili jsme si pro vás další reprízu. A zastávkou na naší zájezdové „šňůře“ se tentokrát opět stane domovská scéna souboru, kterou je Kulturní dům ve Slané u Semil.

Odehráním této reprízy chceme nejen vyhovět častým dotazům a přáním našich příznivců, ale zároveň se tak chceme poprvé připojit k celorepublikové iniciativě Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby, v rámci které se ve dnech 17. - 25. května 2014 po celé republice uskuteční více než 160 kulturních akcí. Znovu vás tedy zveme na představení této komedie, o které se veřejně mluví jako o jedné z těch nejlepších, jaké jsou v současné české komediální dramatice k vidění, a které se kromě našeho představení v Čechách dočkali také diváci na Slovensku a v Polsku.

Ve hře účinkují Lucie Špicarová, Marek Ministr, Jana Báčová a Radek Šmíd, který se zároveň ujal režie tohoto nejnovějšího představení našeho souboru. Nejaktuálnější informace o tomto představení, obrázky, ukázky a přehled dalších zájezdů a štací můžete najít na této internetové stránce.

Těšíme se na vás v hledišti našeho slánského divadélka, přijďte pobejt!

Připojit se a sdílet a pozvat také své kamarády, přátele a známé můžete na našem facebooku

Ve hře účinkují (zleva): Marek Ministr (Artur), Lucie Špicarová (Imelda), Radek Šmíd (Trevor) a Jana Bačová (Nina)

foto: Kateřina Peštová

Vyhledávání