19. divadelní sezóna 2017/2018

Napětí a neotřelý humor přináší do Slané Podivná závěť (Naše Pojizeří)

05.02.2014 08:25

V sobotu 8. února 2014 jsou do Kulturního domu ve Slané zváni všichni příznivci divadla, na které od 19.30 hodin čeká představení Podivná závěť. Jedná se o detektivní komedii Normana Robbinse v podání Lučanského divadelního spolku.

Lučanský Spolek Divadelní si pod vedením režisérky Jany Kouřilové připravil vražednou kombinaci konverzační komedie s detektivkou a horrorem, kterou zdobí nejen nadšené reakce publika, ale také vítězství z divadelní přehlídky v Josefově Dole a účast na národní přehlídce ve Vysokém nad Jizerou.

„Věříme, že také do slánského kulturního domu přijde divadelníky z Lučan podpořit co nejvíce spokojených diváků. Odměnou jim bude divadelní komedie, při které se nejen dobře pobaví, ale při které občas i příjemně zamrazí v zádech. Vždyť koho by nepotěšila detektivní komedie odehrávající se v kulisách starobylého domu zahaleného v mlze, rozlehlé zahrady s podivným záhonem růží a hrobky se zapečetěnou rakví...," zve na novou komedii vedoucí pořádajícího Divadelního souboru Tyl Slaná Radek Šmíd.

Napětí, hrůzná odhalení a hlavně neotřelý humor! Toho všeho se dočkáte v Kulturním domě ve Slané u Semil už 8. února 2014 od 19.30 hodin. Vstupné 50 a 25 Kč, občerstvení bude zajištěno v přilehlé restauraci.

Vyhledávání