19. divadelní sezóna 2017/2018

Josefodolské divadelní jaro 2012 odstartuje v pátek (Naše Jablonecko)

03.05.2012 16:44

Už tento pátek 4. května 2012 odstartuje 22. ročník Krajské postupové přehlídky venkovských divadelních souborů Josefodolské divadelní jaro 2012.

Už od 10 hodin se představí divákům Divadelní soubor Tyl Slaná, který je hostem přehlídky se svou adaptací Co takhle svatba, Princi? Odpolední část odstartuje domovský divadelní spolek J.K. Tyl Josefův Důl se svou hrou Amant. Jedná se o situační komedii Pavla Němce. Ještě před slavnostním zahájením se mohou zájemci podívat na vernisáž Víla Izerína, patronka Jizerských hor očima dětí. Od 20 hodin proběhne slavnostní zahájení 22. ročníku Josefodolského jara. Oficiální zahájení obstará Divadelní soubor Tyl Slaná se známým námětem Přelet nad kukaččím hnízdem.

V sobotu se budou hrát čtyři představení

Sobotní den zahájí představení Jizeranu Rakousy s komedií Potopa světa od 9:30 hodin. Od 16 hodin odehrají svou hru Moje žena se zbláznila z pera Lászlo Nádasiho divadelní spolek Jirásek Rokytnice. DS Havlíček Zákupy se divákům představí od 19:30 hodin s hrou Kontrola v městě Kocourkově. Jako poslední se v sobotu představí Rádobydivadlo Klapý. Ve 22 hodin odehraje tragikomedie Krásna z Leenane.

Bozkov zahraje frašku se zpěvy

Posledním představením Josefodolského jara 2012 bude hra Maloměstské klepny, kterou zahraje Sokol ochotnický divadelní soubor Bozkov. Slavnostní zakončení přehlídky proběhne od 16:30 hodin.

Letošní ročník je obzvláště nabitý co se programové nabídky týče a stejně jako každý rok se můžete těšit na skvělou atmosféru během celého festivalu. Bonusem navíc je určitě autobus zdarma, který bude jezdit v okolí Josefova Dolu, takže zájemci se mohou bezproblémově dostat na vybraná představení.

Vyhledávání