20. divadelní sezóna 2018/2019

I. Divadelní ples bude v březnu

30.01.2013 13:22

Stalo se tradicí, že Divadelní soubor Tyl Slaná pořádal každoročně Divadelní tancovačku, která byla pokaždé zaměřena na jiné téma. V roce 2012 se uskutečnila již osmá divadelní tancovačka a vzhledem k tomu, že v posledních 2-3 letech se ve Slané konaly de facto pouze maškarní plesy (kromě nás pořádal klasický maškarní ples ještě Český svaz žen), rozhodli jsme se, že by to chtělo změnu a že to riskneme a uspořádáme ples ve smyslu klasických plesů, které se konaly za starých dobrých časů. Nejprve jsme si hráli s myšlenkou, že uděláme devátou Divadelní tancovačku ve stylu plesu, ale nakonec jsme se rozhodli pro změnu se vším všudy.

Ve známost se tedy všem dává, že Divadelní soubor Tyl Slaná si Vás dovoluje pozvat na I. Divadelní ples, který se uskuteční v sobotu 16. března 2013 od 20 hodin v KD Slaná. K tanci a poslechu Vám zahraje plesová hudební skupina Futrál, kterou tvoří osm zkušených mladých muzikantů z okolí Semil. V nástrojovém obsazení mají mimo standardní nástroje, jako jsou basa, kytara, klávesy a bicí, i trubku, trombon, housle, či akordeon. Více informací si můžete najít na jejich webových stránkách.

Těšit se můžete i na doprovodný program v podobě profesionálních ukázek standardních tanců. Zatančí Vám Andrea Víznerová se svým tanečním partnerem, který byl finalistou MČR ve standardních tancích. Můžete se těšit na ukázky tanců waltz, tango, valčík, slowfoxtrot a quickstep. Standardní tance vystřídá moderna a dočkáte se také ukázky moderního tanečního stylu Hip-Hop. Bohatá tombola a občerstvení je samozřejmostí a chybět nebude ani tradiční sousedský předprodej.

A co je nejdůležitější, na I. Divadelní ples bude umožněn vstup pouze ve společenském oblečení! Věříme, že se v březnu sejdeme se vší parádou a v co nejvyšším možném počtu.

Vyhledávání